Teinnova Çözümleri ile Yeni Dönem!

Tüm klima ve havalandırma kanalları yüksek miktarda kir, toz ve pislik toplar. Bu durum, mantar ve mikroorganizma oluşumunu arttırarak ciddi meslek ve ortam hastalıklarına sebebiyet verebilir. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın sağlığını garantiye alırken bakım, enerji ve birim başı işçilik maliyetlerinde yeni teknoloji ile tasarruf sağlayabiliriz.

Peki restoran yangınlarının aktör ve aktrisi, birikmiş gres ve kirleri azaltmaya ve kötü kokulardan kurtulmaya ve tüm bunları yeni teknoloji ile daha kısa zamanda daha az işçilik maliyeti ile yapmaya ne dersiniz?

Sektör ve sektör dışı herkes için bu uygulamaların ve fikirlerin ne kadar güzel olduğunu bu satırları okurken düşündüğünüzü tahmin edebiliyoruz. Yeni nesil makine ve robotlar kanalların içindeki görüntüyü kaydedip size SD kart ile kanallarınızın içindeki kir miktarını gösterse ve makinenize ilgili dozda kimyasal temizleyiciyi koyup tuşa bassak…

Uzaktan kumanda ile kontrol etsek…

Çalışanlarımızı uzun saatler geleneksel yöntemlerle temizlik görevlerinde çalıştırmak yerine diğer işlere kanalize etsek; makinelerimiz maliyetlerini çıkarırken daha temiz ortamlar sunduğunu size video kameralarla gösterse…

Tüm bunlar artık şanslıyız ki, ülkemizde de sunulan servis ve hizmetler olacak. Adları şu an yeni olsa da kanal temizliği için fırçalama robotları, ultrasonik difüzör ve ızgara temizleme cihazları, aspirasyon sistemleri, kontrol ve kayıt edici kameralı sistemler önümüzdeki günlerde hafızalarımıza giren isimler olacak. İlerleyen günlerde Avrupa ve Amerika uygulamaları, mevzuatları, Türkiye lansmanı ve ürün sunumları için bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Tabiki bu süreyi beklerken youtube kanalında bu uygulamalar gerçekten nasıl yapılıyor ve bu kadar kolay mı sorusunun cevabını alabiliriz. Tutkumuz inovasyon ve bu yola çıkarken yenilikçi olmayı gerçek bir motto edindik. Sağlıklı ve daha güzel günler temenni ederiz.

 

Kaynak: https://www.hvacportal.org/

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

CFR GLOBAL’ın tecrübesi ve global anlayışı ile başarı hikayesi yazmaya hazır mısınız?