ABA-DElektrostatik Spreyleme Teknolojisi

Elektrostatik spreyleme teknolojisi, dezenfektan ürünlerin yüzeylere ve özellikle de doğal bir şekilde yapışmadığı dikey yüzeylere daha iyi dağıtılmasını sağlayan kanıtlanmış bir teknolojidir.

Elektrostatik spreyleme, etkili ve verimli bir dezenfeksiyon ve temizlik uygulaması sağlar. Elektrostatik spreyleme cihazlar, zamandan ve işçilikten tasarruf etmek, daha az sıvı püskürtmek ve daha fazla yüzeyi kaplayarak dezenfeksiyon uygulamasını daha hızlı ve verimli hale getirmek için tasarlanmıştır.

Elektrik yüklü damlacıklar, püskürtülen yüzeyler üzerinde eşit bir yayılma oluşturarak dezenfektan ve dezenfekte edici solüsyonun yüzeylere ve nesnelere yapışmasına yardımcı olur. Atomize olan parçacıklar, dezenfekte edici çözeltinin, ulaşılması zor yüzeyleri ve gizli yerleri kaplayan görünür alanı, alt tarafı ve arka tarafı kaplayan tüm yüzeylere çekilmesine izin veren bir yük tutar.

Cihaz 20-40 mikron boyutunda damlacıklar üretir. Bu damlacıklar bir ‘sis’ olarak görülebilecek kadar küçüktür. Su hızla buharlaşır. Temas halinde virüsleri, bakterileri yok eder ve koruyucu bir bariyerle dezenfektan bileşiği geride bırakır. Geride kalan bu bileşik tamamen tespit edilemez ve fark edilebilir bir kalıntı bırakmaz, ancak korumak için orada olur.

Çözelti püskürtüldüğünde, uzun mesafelere, tavanlara ve masalara, mobilyalara kadar – başka yollarla ulaşılması mümkün olmayan alanlara yayılabilir. Bilgisayar monitörleri ve klavyeler gibi elektrikli öğeler üzerinde ve mutfak ortamlarında kullanılmaktadır.

Kanepe ve halı gibi yumuşak mobilyalar için de tamamen güvenilir olduğu bilinmektedir ve sert yüzeylerde olduğu kadar etkilidir.

Gelişmiş ülkelerde yaygın bir şekilde kullanılan ve önemli mecralarca bir çok çalışmaya konu olan, Elektrostatik Spreyleme Teknolojisi ürünleri CFR GLOBAL güvencesiyle ve yerli üretim olarak, ülkemizde satışa sunulmaya başlanmıştır.

ABA-DElektrostatik Spreyleme Teknolojisi