CFR GLOBAL HakkındaCFR GLOBAL’ın tecrübesi ve global anlayışı ile başarı hikayesi yazmaya hazır mısınız?

Bu mutlu aileyi kısaca daha yakından tanıyalım;

C-Consultancy/ Danışmanlık, F-Foreign Trade/ Dış Ticaret, R-Representation/ Mümessillik kelimelerinden oluşan CFR, “We make it Globally” sloganı ile Global bir iş anlayışı sunar. İş yapış özel tekniklerimiz ve know how ile uzmanlığımız 20 senelik kıymetli bir tecrübeye dayanmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını sürekli olarak öğrenmek için çabalarız ve müşterilerimizin bu ihtiyaçlarını İstanbul, Çin, Hindistan ofislerimiz ve tüm dünyada akredite olmuş tedarikçilerimiz ile çözmek ve karşılamak için gayret gösteririz.

Ofislerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza göstermiş oldukları çığır açan desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Bize ihtiyacınızı söyleyin size özel en iyi kalite ürün ve en fiyatlandırma teklifini sunalım. Markanızı bize verin ürününüzü size markanız ile EXW, FOB, CIF tekliflerle iletelim.

Sistem ihtiyaçlarınızı bize anlatın, teknik takımlarımız yerinizde makine kurulumunu gerçekleştirsin ve teknik eğitimi versin.

Anahtar teslim makine kurulum çözümlerinde uzmanlığımıza davetlisiniz. Sadece makine değil aynı zamanda yüksek mühendislik çözümleri sunuyoruz.

CFR GLOBAL olarak, 40 senedir CNC üzerine özel makineler üreten Sloven UNIOR firmasının Türkiye temsilcisiyiz.

CFR GLOBAL olarak, teknolojik yenilikte dünyanın en büyüklerinden bir tanesi olan klima havalandırma kanalları, endüstriyel mutfak davlumbaz, fabrika bacaları üzerine temizlik robotları, makineleri ile aksesuarları üreten İspanyol Teinnova firmasının Türkiye temsilcisiyiz.

CFR GLOBAL olarak, dünyanın en büyük ilaç sanayi için serum makineleri ve lityum pil makineleri üreticilerinden olan Güney Kore firması Techland’ın Türkiye temsilcisiyiz.

Hedefimiz;CFR GLOBAL müşterilerinin ihtiyaçlarını en kaliteli ürün ve en iyi fiyat ile sunmayı hedefler.

Misyonumuz;Müşteri ve Pazar ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan danışmanlık ve tedarik çözüm hizmeti sunmak.

Değerlerimiz; Dürüstlük
 İş Kalitesi
 Girişimcilik
 Başarma azmi
 Sürekli iyileştirme

 Takım çalışması
 Müşteri odaklılık
 Yaratıcılık
 Esneklik
 Tecrübe

Consultancy /Danışmanlık

 

 

Daha Fazla Oku
Foreign Trade /Dış Ticaret

 

 

Daha Fazla Oku
Representation /Temsilcilik

 

 

Daha Fazla Oku

CFR GLOBAL’ın tecrübesi ve global anlayışı ile başarı hikayesi yazmaya hazır mısınız?