CFR GLOBAL - DANIŞMANLIK

CFR GLOBAL olarak, müşterilerimize en uygun ithalat ve ihracat çözümleri sunmak amacıyla danışmanlık yapmaktayız.

Dış ticaretin iki ayağı olan ithalat ve ihracat bizim için çok değerli ve 20 yıllık uzmanlığımızı kullanarak dünya çapında; yeni satın alma kanalı, tedarikçi bulma ve satış yönetimi için yeni pazar oluşturma konularında hizmet vermekteyiz.

Hammadde ve nihai ürün satın alma ile alternatif yeni satış kanalları oluşturma işlemlerini global iş geliştirme deneyimimiz ile yapmaktayız. Tüm çabamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını yönetmek ve karşılamak içindir. Bu sebeple de birikmiş uzmanlığımızı, tüm zamanımızı ve dikkatimizi müşterilerimize hizmet vermek için kullanırız.

Her bir müşterimizin ihtiyaçları ve çözüm ortaklığı talepleri birbirinden farklı olabilir. Bunun için her bir müşterimizi adeta tek müşterimizmiş gibi düşünmeye ve buna uygun davranmaya dikkat ederiz.

Dünyanın herhangi bir yerinde hangi tip ihtiyacın karşılanacağının araştırması, başladığımız günden bu yana yıllarımızı aldı. Bugün geldiğimiz noktada ise CFR GLOBAL olarak; satın alma, tedarikçi yönetimi ve tedarik sürecini artık dünya çapında gerçekleştirebiliyoruz.

Dahası ise sürüye uyan değil, mükemmel derece farklılık yaratmaya hazır olan iş geliştirme danışmanlığı sunuyoruz.

Kısaca,

CFR GLOBAL olarak, ithalatınız için nihai veya hammadde ürününüzü en iyi kalite ve en uygun fiyata bulurken, ihracatınız için yeni pazarlar ile satış kanalları oluştururuz.

Türkiye Ofis
  • Maslak Mah. Meydan Sok. Giz Plaza No:3/85 Sarıyer / ISTANBUL

  • +90 212 403 95 56

Çin Ofisi
  • Building 13-1, Hundsun Science & Techonology Park, No:8 BeiTanghe Road, TianNing District, Changzhou City China

Hindistan Ofisi
  • D-63 South City-I, Gurgaon 122 002, Haryana, India