Güney Koreli Techland Türkiye’de!

2009 yılında Güney Kore’de kurulan Serum ve Pil makineleri üreticisi Techland ülkemizde satış ve pazarlama aktivitelerine CFR GLOBAL ile başladı. Technology+Land “Teknolojinin Yeri” mottosu ile yola çıkan Koreli üretici geçtiğimiz 10 yılda iyi bir yol katetti.

2016 yılında “Award 2016 Venture Of the Year” yılın girişimi ödülüne sahip Techland aynı zamanda uluslararası tüm sertifikasyon ve patentlere sahiptir. Techland, teknoloji ve AR-GE merkezi ile sürekli,yenilikçi,gelişime açık ürün geliştirme süreci yönetmektedir. Dünyaca ünlü referanslara sahip olan Techland’a aynı zamanda pil ve elektrot makineleri üretimi yapmaktadır.

Özellikle, Serum makineleri konusunda Avrupalı üreticilerle yarışır ve tercih edilir hale geldi. Otomatik serum dolu hattı saatte 3.500 -5.000 adet poşet serum üretme kapasitesi ile iddialı konumdadır.

Otomatik poşet serum üretim hattı yanı sıra,  yarı otomatik ve tek poşet dolum makineleri de sunan Techland, 50~1.000 ml poşet serumları üretebiliyor.

Techland yetkilileri ile CFR GLOBAL yetkilileri İstanbul’da bir araya geldikten sonra, Türkiye başta olmak üzere, Avrupa, Uzak Doğu ve Güney Asya satış ve pazarlama yönetimi üzerine el sıkıştılar. Niyet mektubunu karşılıklı imzalayan firmalar yakın zamanda Türkiye lansmanını da gerçekleştireceklerini bildirdiler.

CFR GLOBAL yetkilileri, bu süreçte iyi bir iletişim köprüsü olan, “Korea Trade Investment Promotion Agency”- “KOTRA Türkiye” yetkililerinin iki dost ülke ticaretinde önemli rol oynadıklarının altını çizdi.

CFR GLOBAL Pazarlama ve Kurumsal İlişkiler Departmanı

welcome@cfr-global.com  info@cfr-global.com

e-techland@e-techland.com T:+90 212 403 95 56 F:+90 212 325 43 43

Kaynak: www.hvacportal.org

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

CFR GLOBAL’ın tecrübesi ve global anlayışı ile başarı hikayesi yazmaya hazır mısınız?