Almanya Fuarımıza Davetlisiniz

Değerli İş Ortaklarımız, Değerli Dostlarımız, 18-22 Eylül 2018 tarihlerinde Almanya Stuttgart’da gerçekleşecek olan AMB fuarımıza davetlisiniz! Fuarda, krank mili özel makinelerimizi tanıtacağız. Ancak, özellikle Türkiye’deki iş ortaklarımıza sunulan makinelerin sadece makine olmadığını ihtiyaçlarına özel çözümler üreten makineler yaptığımızı tekrar anımsatalım. O yüzden tüm CNC ihtiyacı olan firmaların katılımını önemsiyoruz. Endüstri 4.0 çözümlerimizi dinleme fırsatını elde edebileceğiniz fuarımıza katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Makineleriniz tesisinizde fazla yer kaplamasın; daha az makine ve daha az maliyet ile tesisinize özel makine üretelim ve gelelim kuralım. Mühendislerinize, formen ve operatörlerinize eğitim verelim. Tesis ve projenize özel makine ihtiyaçlarınız için UNIOR mühendisleri çözüm üretsin. Katılım davetiyelerinizi info@cfr-global.com iletişim adresimizden alabilirsiniz. 10. Salon, Stant E51 Değerli katılımınızı bekler, saygılarımızı sunarız.

Unior Special Machines Türkiye Yetkili Temsilcisi CFR GLOBAL Dear Business Partners, Dear friends, You are cordially invited to this year’s AMB Fair in Stuttgart, which will take place from September 18. – 22. As a highlight at this Fair, we are presenting our machine for processing of crankshafts: – Face and Centering. – Deep Drilling of Oil Holes. – Drilling of Weight Reduction Holes. – Ends Processing. You are welcome to discuss our ideas and solutions for Industry 4.0. Visit us in Hall 10 on our Booth E51


We are looking forward to your esteemed visit. Yours truly Unior Special Machines Türkiye Yetkili Temsilcisi CFR GLOBAL

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

CFR GLOBAL’ın tecrübesi ve global anlayışı ile başarı hikayesi yazmaya hazır mısınız?